Tyčový mixér Bosch

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Hmotnost
1.5 kg
1.7 kg
1.5 kg
3.09 kg
1.64 kg
1.2 kg
1.6 kg
Příkon
750 W
750 W
350 W
800 W
600 W
600 W
750 W
S mísou
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ano 
Objem mísy
0.6 l
0.6 l
0.7 l
0.8 l
0.6 l
0.6 l
0 l
Nastavení rychlosti
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Počet rychlostí
12 
12 
12 
12 
12 
12 
Držák na stěnu
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Regulace rychlosti
ne 
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ne 
Smoothie
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Hnětení
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Drcení ledu
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pulsní spínač
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ne 
Šlehání
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 17 hlasy, průměrně 4.6 z 5

Je jedno, jestli jste tyčový mixér měli a on vám vypověděl službu nebo si kupujete svůj první, faktem je, že nejlépe uděláte, když si pořídíte tyčový mixér od společnosti Bosch. Tyčové mixéry Bosch jsou stylové, praktické a efektivní, jídlo s nimi namixujete najemno, ani nebudete vědět jak. Stačí chvíli podržet spínání a máte nadrobno nasekané bylinky, najemno umixovanou polévku, našlehanou hustou šlehačku nebo připravený svůj oblíbený koktejl.

Tyčový mixér Bosch si poradí prakticky s jakoukoliv výzvou, kterou před něj postavíte. Rozšiřte svůj repertoár receptů a udělejte si zdravou stravu z těch nejčerstvějších surovin. Výkonné tyčové mixéry Bosch vám připraví dokonalé občerstvení a to tiše a přitom bleskově. Aby výsledek byl co nejlepší, vybírejte takový model, který má kvalitní motorek a ostré nože. Nerezový materiál zajistí pohodlné používání, dlouhou životnost a snadnou péči. Po každém použití jej stačí jen opláchnout pod vodou a máte vystaráno.

Na co si dát při výběru pozor

Než si půjdete do obchodu koupit tyčový mixér Bosch, rozmyslete si určitě i další aspekty, než je jenom barva výrobku. Důležitou otázkou je totiž například počet nástavců, které dostanete v balení. Lze je využít na klasické mixování, ale potom třeba i drcení, šlehání a sekání. Zamyslete se také nad velikostí tyčového mixéru, protože když chcete mixovat, budete tlačítko muset držet a s těžkým či neobratným mixérem by se vám mohlo špatně pracovat. S tím souvisí také plynulý přechod na další stupně mixování, které jsou určitě potřeba, aby váš výsledek byl opravdu perfektní. Snadněji se vám bude dělat také s takovým výrobkem, který příliš nevibruje.

Jednak vás nebude bolet ruka, jednak nebudete riskovat, že svoje dílo rozcvrndáte po celé kuchyňské lince. Přenechejte mixování na odborníkovi a užijte si spolupráci s kompaktním a štíhlým tyčovým mixérem od Bosch, který vám padne do ruky jako ulitý.

TOPlist
TOPlist