Tyčový mixér Eta

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Hmotnost
1.37 kg
0.72 kg
0.819 kg
2 kg
1.2 kg
0.73 kg
2.2 kg
Příkon
400 W
400 W
800 W
800 W
 
60 W
700 W
S mísou
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
Objem mísy
0 l
0 l
0.7 l
0.7 l
0.7 l
0 l
0.8 l
Nastavení rychlosti
ne 
ne 
ano 
ano 
ne 
ne 
ne 
Počet rychlostí
Držák na stěnu
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
Regulace rychlosti
ne 
ne 
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
Smoothie
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Hnětení
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Drcení ledu
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pulsní spínač
ne 
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
Šlehání
ne 
ne 
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 19 hlasy, průměrně 4.6 z 5

Provětrejte své kuchyni faldy a pořiďte si nového pomocníka v podobě tyčového mixéru ETA. Je energický, je výkonný a umí česky, snadno se s ním domluvíte a práce s ním vám půjde jednoduše od ruky. Tyčové mixéry ETA jsou opravdu kouzelníci v kuchyňském prostředí, poradí si s každou výzvou a připraví mnoho nových pokrmů a také nápojů. Využijete ho prakticky denně.

Připravte si z nejčerstvějších surovin například sladký jahodový koktejl nebo třeba zdravé zelené smoothie, s tyčovým mixérem ETA vám to nezabere skoro žádný čas, takže to stihnete i ráno, abyste po celý den pak měli dostatek energie. Další možností, jak lze tyčový mixér využít, je na dětské příkrmy, kaše a přesnídávky, dále na mixování omáček a polévek, šlehání smetany na zdobení dortů, sekání oříšků nebo bylinek jako čerstvých ingrediencí.

Uvidíte, že si rychle najde ve vaší domácnosti uplatnění a to pro celou rodinu. Mezi nesporné výhody ručního mixéru je že, je kompaktní, jednoduše se s ním zachází a umytý je doslova raz dva.

Na co byste měli myslet před koupí

Předtím, než ale půjdete do obchodu, zamyslete se nad několika otázkami, abyste si domů přinesli vhodný tyčový mixér a později nebyli zklamaní. Základní otázkou je, na co všechno ho chcete používat, podle toho je potřeba zvážit kolik nástavců se u vás doma uplatní. Je zbytečné mít titulovaného odborníka s dvaceti různými schopnostmi, když s ním budete jenom šlehat šlehačku. Podle toho, jak často jej budete užívat, zohledněte i váhu tohoto kuchyňského přístroje. Tyčové mixéry ETA nejsou sice žádní cvalíci, ale když ho budete chvíli držet při přípravě jídla, může vás ruka nepříjemně bolet.

Otázkou je dále ponorný nástavec pro tyčový mixér a schopnost poradit si i s teplými pokrmy. A pak už jen poslední aspekt – a to tvar a barva. Volte obojí tak, aby tyčový mixér zapadl do vaší kuchyně a doplnil celkový design.

TOPlist
TOPlist