Tyčový mixér Sencor

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Hmotnost
3.641 kg
0.93 kg
0.93 kg
0.61 kg
0.93 kg
0.61 kg
0.93 kg
Příkon
1000 W
800 W
800 W
400 W
800 W
400 W
800 W
S mísou
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Objem mísy
1.25 l
0.8 l
0.8 l
0.5 l
0.8 l
0.5 l
0.8 l
Nastavení rychlosti
ano 
ne 
ano 
ne 
ano 
ne 
ano 
Počet rychlostí
20 
10 
10 
Držák na stěnu
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ano 
Regulace rychlosti
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
Smoothie
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Hnětení
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Drcení ledu
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pulsní spínač
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Šlehání
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ano 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 28 hlasy, průměrně 4.7 z 5

Připravte si doma s přehledem jakýkoliv koktejl nebo zdravý pokrm, na jaký máte chuť. Tyčový mixér od společnosti Sencor, která vytváří výkonné a kvalitní kuchyňské přístroje, vám ukáže, jak snadno to zvládne. Stačí vybrané potraviny naházet do vysoké sklenice nebo misky a vytasit tyčový mixér, který všechno naseká a namixuje do hladka. Po práci mu stačí jen krátká sprcha pod vaším kohoutkem a během chvilky je zase připraven k další akci.

Udělejte si ke snídani zdravé zelené smoothie, které vám dodá energii na celé dopoledne, k obědu si připravte třeba kuřecí polévku či nějakou omáčku, jako svačina vám poslouží nadýchaný banánový koktejl a k večeři vyzkoušejte kaši z čerstvého ovoce a zeleniny. Jak vidíte s tyčovým mixérem od Sencor si zvládnete hravě připravit jídlo na celý den a to bez námahy a dlouhého vymýšlení. Obsluha přístroje je jednoduchá a nástavce lze pohodlně vyměňovat podle vaší potřeby.

Tyčový mixér Sencor u vás v kuchyni

Tyčové mixéry Sencor mají perfektní tvary, které zaujmou na první pohmat. Ergonomicky tvarovaná rukojeť zajistí pohodlné používání ženám s drobnou ručkou, i mužům s lopatami místo dlaní. Otáčky lze plynule regulovat a přecházet mezi jednotlivými stupni tak, abyste dosáhli toho nejlepšího výsledku. Zatímco na mixování omáček vám budou stačit menší otáčky, pro rozmixování ořechů budete potřebovat větší výkon.

Při koupi tyčového mixéru od Sencor se nezapomeňte podívat, jaká je váha přístroje, aby vás po krátké chvíli mixování nebolela ruka. Myslete i na to, že během mixování budete muset bezpečností spínač držet, což ale není tak velký problém, protože díky vysokému příkonu budete mít všechno udělané hned teď. S tyčovým mixérem od Sencor můžete mixovat, šlehat, drtit i sekat, jediné, s čím si mixér neporadí, je velká mísa plná těsta. Vyzkoušejte ho ale třeba na oříšky, sýry, bylinky, koření, šlehačku či domácí majonézu a uvidíte, co v něm je.

TOPlist
TOPlist