Tyčový mixér Braun

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Hmotnost
0.85 kg
0.85 kg
2.8 kg
0.85 kg
1.9 kg
0.85 kg
0.7 kg
Příkon
750 W
750 W
1000 W
750 W
1000 W
750 W
600 W
S mísou
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
Objem mísy
1.5 l
1.25 l
1.5 l
0.35 l
0 l
0.6 l
1.25 l
Nastavení rychlosti
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ano 
ano 
Počet rychlostí
Držák na stěnu
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Regulace rychlosti
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
Smoothie
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
Hnětení
ano 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
Drcení ledu
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pulsní spínač
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ano 
ano 
Šlehání
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 23 hlasy, průměrně 4.7 z 5

Překvapte návštěvu dokonale vyšlehanou šlehačkou, pochlubte se se svou novou figurou, dívejte se, jak vaše dítě prospívá s domácími přesnídávkami. Tyčové mixéry Braun nejsou jen obyčejné kuchyňské spotřebiče, ale jedná se o přístroje, které mají vliv na váš život. Zhubněte a buďte zdraví s vynikajícím smoothie z čerstvého ovoce a zeleniny, nechte si pochválit nedělení svíčkovou nebo udělejte radost někomu nemocnému a udělejte mu silnou polévku. Je na vás, jakým způsobem zapojíte tyčový mixér Braun do svého kuchyňského hospodaření, tak jako tak získáte perfektní výsledky a to během chvilky práce.

S tyčovým mixérem se naučíte rychle, jeho ovládání není nijak složité. Podobně není náročná ani péče o tento přístroj, jelikož díky kvalitnímu materiálu, nerezovému povrchu a elegantní úpravě ho stačí jen opláchnout pod proudem vody nebo dát nástavec do myčky. V případě tyčového mixéru Braun určitě neplatí známé pořekadlo „Práce kvapná, málo platná“, jídlo totiž připravuje rychle jako ďas a to přitom v té nejlepší kvalitě. Vyzkoušejte ho i vy a těšte se z dokonalých výsledků i u obyčejných receptů.

Tyčový mixér Braun – pomocník do každé kuchyně

Tyčové mixéry Braun jsou spolehlivé a efektivní. Lze s nimi šlehat, krájet, sekat, drtit, míchat, mixovat, strouhat a dokonce hníst, jedná se totiž o všestranný výrobek, pro který nebude nic dost těžkého. Pracuje bez debatování, tiše a účelně a přitom s minimálními vibracemi, které by vás mohli rozhodit. Manipulace s ním je jednoduchá, přičemž stejně jako u každého jiného si musíte dávat pozor, že během mixování je potřeba držet spínací tlačítko.

Během mixování s ním ale můžete přidávat nebo ubírat otáčky podle toho, jak to zrovna potřebujete. Plynule si tak všechno můžete regulovat. Dopřejte si odborného asistenta pro svoje kuchtění a užijte si snadnou přípravu nových jídel a nápojů s tyčovým mixérem od společnosti Braun.

TOPlist
TOPlist